Aktualności
Aktualności


Zajęcia sensoryczne
środa, 07 kwietnia 2021 18:38

15.03.2021r. nowy tydzień zaczął się wspaniale. Podopieczni naszej placówki uczestniczyli w warsztatach sensorycznych prowadzonych przez Panie animatorki z Klaunolandii. Każde dziecko małe i duże z pomocą wychowawców podczas warsztatów wykonało dla siebie swojego brokatowego slima. Mieliśmy okazje dowiedzieć się jak powstaje taki, '' glutek''od podstaw. Po wykonaniu za pomocą słomek dzieci robiły ogromne banki ze slima. Ugniatały je, formowały w rożne kształty. Zabawy nie było końca.  Uśmiechy na twarzach dzieci są nie do opisania. To po prostu trzeba zobaczyć. Zajęcia sensoryczne wpływają na zmysły naszych dzieci oraz rozwój poprzez zabawę dlatego tez zajęcia systematycznie będą wdrażane w ich plan rozwoju.

 
Bal karnawałowy
piątek, 26 lutego 2021 15:25

30.01.21. Odbył się w naszej placówce Bal Karnawałowy. Bal był przepełniony ogromną radością i wielką zabawą na której dzieci świetnie się bawiły i mogły oderwać się choć przez chwilę od nauki i swoich codziennych obowiązków. W trakcie zabawy dzieci mogły odpocząć i skorzystać z małego poczęstunku przygotowanego między innymi dla nich. Bal Karnawałowy został przypieczętowany licznymi konkursami, które wywołały jeszcze większy uśmiech na twarzach dzieci. Dzieci były poprzebierane w różne ciekawe bajkowe stroje. Zabawa dla naszych podopiecznych była udana, dzięki czemu dobre wspomnienia zostaną w nich na bardzo długo. :D:D:D

 
Kolędowanie w placówce
piątek, 26 lutego 2021 15:23

28.01.21r odbyło się kolędowanie w naszej placówce z ks. Jakubem i s. Faustyną. s. przyniosła specjalnie na tą okazję gitarę by móc wspólnie z dziećmi pokolędować. Było to jakże nastrojowe spotkanie, przypomniało nam świąteczną atmosferę a dzieciaki od razu poczuły "ten" klimat. :D:D  

 
Ferie 2021
piątek, 12 lutego 2021 18:16

Ferie to cudowny czas dla dzieci gdyż mogą odpocząć po trudach I semestru. Niestety w tym roku z wiadomych powodów były one skromne a mieliśmy tyle planów... Na szczęście pogoda nas nie zawiodła i dzieciaki mogły robić to co w zimę lubią najbardziej czyli szaleć na śniegu, robić bałwany, zjeżdżać na sankach, itd. itp. Jednak z każdego czasu potrafimy wyciągnąć to co najlepsze...;D;D:D.

 
Wigilia w Domu
środa, 30 grudnia 2020 15:04

Jak co roku nasza placówka obchodzi Świeta Bożego Narodzenia a dokładniej organizowana jest wigilia w gronie pracowników, dyrekcji, wychowanków oraz zaproszonych gości. W tym roku było podobnie lecz ze względu na obostrzenia nie mogliśmy zaprosić do nas gości aby mogli razem z nami przywitać Narodzonego Jezusa. Pomimo to odbył się wigilijny przegląd roku podczas którego wspominaliśmy cały miniony 2020r. który wielkimi krokami dobiega końca. Dzieci zaprezentowały się w koncercie kolęd a Św. Mikołaj choć nie osobiście zostawił dla dzieci prezenty. Wspólna kolacja wigilijna przebiegła w miłym, ciepłym i refleksyjnym nastroju. Wszystkie dzieci były zachwycone a my z nowymi doświadczeniami po raz kolejny sprostaliśmy wyzwaniu i w ten świąteczny czas podarowaliśmy dzieciom odrobinę szczęścia.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 62