Aktualności
Aktualności


Zajęcia sensoryczne - wykonywanie gniotków antystresowych
sobota, 03 lipca 2021 15:53

16.06.2021r. Jak co dwa tygodnie podopieczni naszej placówki wzięli udział w zajęciach rozwijających ich motorykę małą. Podczas zajęć wykonywali gniotki antystresowe które wykonali z kulek żelowych oraz magicznego pyłu, którym była mąka. Po stworzeniu ich każdy udekorował swojego gniotka a nawet nadal imię. W drugiej części zajęć pod okiem Pani animator dzieci stworzyły sztuczny śnieg który był strzałem w dziesiątkę ze względu na upalny dzień. Dzieci pełne wrażeń i zadowolone wróciły do placówki z gniotkami.

 
Dzień Dziecka
sobota, 03 lipca 2021 15:52

01.01.2021r. w ten dzień z wielką radością powitaliśmy ks. Dyrektora który odwiedził nas z ks. Jakubem i p. Agnieszką. Goście przynieśli naszym wychowankom wspaniałe prezenty z których dzieciaczki bardzo się cieszyli. Po tym spotkaniu udaliśmy się na przejażdżkę rowerową i do Sali Zabaw Rio gdzie szaleństwu dzieci nie było końca.;) W międzyczasie zajadaliśmy się pysznymi lodami a na koniec dnia zjedliśmy przepyszną pizzę. Dzieci były przeszczęśliwe. Dziękujemy bardzo za wszystko. :):):)

 
Nowy Dyrektor Caritas Diecezji Włocławskiej ks. Jacek Kędzierski
środa, 07 kwietnia 2021 19:00

Z radością chcieliśmy przywitać nowego Dyrektora Caritas Diecezji Włocławskiej ks. Jacka Kędzierskiego(kapłana diecezji Innsbruck w Austrii), który z dn. 01.04.2021r. przejmie tą funkcję zastępując ks. Janusza Bartczaka.
Serdecznie gratulujemy nominacji i życzymy dużo obfitości łask bożych, wszelkiej pomyślności w realizacji zadań na nowo powierzonym stanowisku, kolejnych wspaniałych osiągnięć i sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy :D:D:D
życzy Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej

 
Podziękowania za pracę dla Dyrektora ks. Janusza Bartczaka
środa, 07 kwietnia 2021 18:56

Chcieliśmy serdecznie podziękować ks. Januszowi Bartczakowi za wspaniałą współpracę, zaangażowanie i serce włożone w działania mające na celu dobro dziecka oraz za otwartość i życzliwość która w szczególny sposób przyczynia się do realizacji naszych planów i przedsięwzięć. Życzymy dalszych sukcesów, osobistej satysfakcji i ludzkiej wdzięczności.

Z wyrazami uznania: Dyrekcja i Pracownicy Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej

 
Życzenia wielkanocne
środa, 07 kwietnia 2021 18:55

Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,

Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie

wiosenne kwiaty zdrowia, radości, spokoju i szczęścia.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego,

rodzinnego ciepła, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole

oraz smacznego święconego jajka

życzy Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 62