Podziękowania
Podziękowania
poniedziałek, 08 listopada 2010 14:33

***

 

W dniu 22 marca naszych podopiecznych zaskoczyła przepyszna niespodzianka.

Pan Piotr Kotfas we współpracy z pizzerią K2 ufundowali dla naszych wychowanków pizzę.

Jesteśmy im bardzo wdzięczni za uśmiechy na twarzach naszych dzieci oraz poczęstunek.

***

Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka składają serdeczne podziękowania za przekazane paczki świąteczne. Wywołały one ogromną radość na twarzach naszych podopiecznych. Szczególnie pragniemy podziękować:

· Zespołowi Szkół Katolickich we Włocławku;

· Zespołowi Szkół Chemicznych (Klasa 1 TA);

· Zespołowi Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Sompolnie;

· Zespołowi Szkół w Modzerowie i Warząchewce;

· Pani Natalii Lewandowskiej z Aleksandrowa;

· Restauracji ,,Familijna” w Bydgoszczy;

· Lunaparkowi ,,Maja” w Toruniu;

· Pani Aleksandrze Kolęda-Lewandowskiej;

· Grupie Schooters MMA z Włocławka;

· Klasie 6 SPSK w Warząchewce ( akcja charytatywna ,,Dzieci Dzieciom”);

· Niepublicznemu Przedszkolu w Grodztwie;

· Zespołowi Szkolno-Przedszkolnemu nr 2 w Lubstowie;

· Pani Dorocie Wilczurze za akcję  świąteczną ,,Święty Mikołaj i Ja”;

· Chłodni RUN z Włocławka;

· Pani Basi Smul-Plichcie z Sadlna;

· Firmie Auchan;

· Panu Piotrowi Kotfas z Grodna;

· Piekarni Jarzewscy z Lipna;

· Poczcie Polskiej;

· Pani Barbarze Dylewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Izbicy Kujawskiej;

· Zarządowi Krajowej Grupy Spożywczej z siedzibą w Toruniu.

 

 

Okazana przez Państwa troska jest świadectwem dobroci i wrażliwości na potrzeby innych. Trudno jest słowami wyrazić naszą wdzięczność, bo trudno jest nam znaleźć słowa, które je dosłownie wyrażą. Wierzymy że darowane innym dobro - zawsze powraca podwójnie i życzymy Państwu tego z całego serca.

***


Czas Bożego Narodzenia to szczególny czas. Każdy z nas w indywidualny sposób raduje się narodzinami Jezusa. Dla naszych podopiecznych to czas radości choć w sercach trudny. Jednakże jak co roku okazuje się że są wśród  nich dobrzy ludzie - przyjaciele, którzy wspierają naszych wychowanków i dokładają ogromną cegiełkę do szczęścia i radości naszych podopiecznych. Dlatego też szczególnie chcielibyśmy podziękować  naszym darczyńcom za prezenty jakie otrzymaliśmy w okresie przedświątecznym. Wśród upominków znalazły się artykuły szkolne, artykuły plastyczne, zabawki, pluszaki, słodycze, odzież, gry, książki, sokowirówka, kompresor, konsola do gry, artykuły higieniczne. Za wszystkie wyżej wymienione rzeczy dziękujemy:

-Pani Polak za zorganizowaną akcje ,,Paczuszka dla maluszka"

-Firmie Eprosument

-Pani Wilczurze za akcje ,,Pamiętamy o Tobie Święty Mikołaj i Ja"

- Szkole Podstawowej z Warząchewki

- Panu Ziółkowskiemu

- wychowawcom i wychowankom Szkoły w Grzybowie

- Pani Sowie z rodziną


Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim za pomocną dłoń i wsparcie naszych wychowanków w okresie świat Bożego Narodzenia. W sytuacji dzieci z domu dziecka każdy gest dobroci wnosi nadzieję i wiarę na lepsze jutro a dzięki Państwu jest to możliwe.

 

 

 

***


Dyrektor Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować Wszystkim   darczyńcom, którzy umilili ten piękny, świąteczny czas naszym wychowankom.

Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc, które nam udzielacie.

 

Niech w te Święta w Waszych sercach

zagości pokój, radość i szczęście.


Niechaj maleńki Jezus Wam błogosławi


w każdym dniu Nowego 2020 Roku.


Kochani! Z całego serca życzymy Wam


spełnienia marzeń i wszystkiego co najlepsze!

 

 

 

 

***

 

Dyrektor Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować Wszystkim darczyńcom, którzy umilili ten piękny, świąteczny czas naszym wychowankom.
Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc, które nam udzielacie.


Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła

świąt Narodzenia Pańskiego.

Odpoczynku od codziennego zabiegania

oraz chwili zadumy.

Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia

w życiu osobistym i zawodowym.

 

 

 

***


Dyrektor Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej wraz z pracownikami serdecznie dziękuje Wszystkim darczyńcom, którzy podarowali naszym podopiecznym wspaniałe prezenty z okazji Dnia Dziecka bądź wpłacili w tym celu pieniądze na konto. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni i bardzo dziękujemy za okazane serce i wspaniałomyślność.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

Pragniemy serdecznie podziękować Proboszczowi Parafii św. Józefa Robotnika w Robakowie ks. Kanonikowi Piotrowi Piec i parafianom za wszelkie wsparcie duchowe, finansowe i życzliwą atmosferę.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wielkie serce i dobrą wolę.

 

 

 

 

***

 

Dyrektor Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej wraz z pracownikami serdecznie dziękuje Wszystkim darczyńcom, ludziom dobrej woli  którzy przyczynili się do tego by nasze święto 10-lecia istnienia placówki przebiegło bez żadnych zastrzeżeń. Osoby te podeszły do tego profesjonalnie i bardzo im za to dziękujemy.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. 

 

 

***

 

Dyrektor Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować Wszystkim darczyńcom, którzy umilili czas ferii naszym wychowankom poprzez wsparcie finansowe.
Bardzo dziękujemy za wsparcie i pomoc, które nam udzielacie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

***

 

Pragniemy serdecznie podziękować parafianom z parafii p.w. N.M.P.Królowej i św. Aleksego w Tumie za wsparcie finansowe i rzeczowe na rzecz naszych wychowanków jak również za serdeczne przyjęcie.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

Serdecznie dziękujemy p. Paulinie Szymańskiej za przekazanie paczki z ubraniami dla naszych wychowanków. Traktujemy to jako wyraz Pani wrażliwości i dobroci.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

Dyrektor Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej wraz z pracownikami pragnie serdecznie podziękować p. mgr inż. Sergiuszowi Makowskiemu za wsparcie finansowe, które będzie przeznaczone na sprostanie wymogom p. pożarowym, za okazane serce i wspaniałomyślność.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

Pragniemy serdecznie podziękować ks. proboszczowi Prałatowi Kazimierzowi Wojciechowskiemu i parafianom z parafii pw. Opatrzności Bożej w Gdańsku za zorganizowanie akcji, serdeczne przyjęcie, okazane serce i możliwość dalszego prowadzenia Domu Dziecka. Dziękujemy również osobom wpłacającym na nasze konto.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

 

***

 

Kierujemy serdeczne podziękowania dla p. Jacka za przekazanie żywności, zabawek i obuwia dla naszych wychowanków. Traktujemy to jako wyraz Pana wrażliwości i dobroci.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowawcy Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku kierują serdeczne podziękowania dla p. Hanny Bęcały, p. Zbigniewa Rucińskiego i p. Agnieszki Szurpity za systematyczną pomoc finansową.

Jesteśmy bardzo wdzięczni.

 

 

 

***

 

Serdecznie dziękujemy p. Katarzynie i Rafałowi Klińskim za przekazanie paczki z przyborami szkolnymi dla naszych wychowanków. Traktujemy to jako wyraz Państwa wrażliwości i dobroci.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

Pragniemy serdecznie podziękować Proboszczowi ks. kan. Antoniemu Wojciechowskiemu za przekazane przybory szkolne dla naszych wychowanków. Przekazany dar traktujemy jako wyraz ks. dobroci i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

Bardzo dziękujemy p. Beacie Chojnickiej za przekazane ubrania dla naszych wychowanków. Traktujemy to jako wyraz Pani wrażliwości i zaangażowania w pomoc na rzecz naszej placówki.


Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Hanny Bęcały i p. Zbigniewa Rucińskiego za systematyczną pomoc finansową na rzecz Domu Dziecka. Przekazane dary traktujemy jako wyraz Państwa wrażliwości i dobroci.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowawcy Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku kierują serdeczne podziękowania dla p. Magdaleny Stefańskiej i p. Marleny Witkowskiej za wsparcie rzeczowe. Przekazany dar traktujemy jako wyraz Pań dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować p. Katarzynie i Wojciechowi Zyglewskim oraz Aptece "Aspirynka" za ofiarowane prezenty z okazji Dnia Dziecka. Przekazany dar traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy p. Zbigniewowi Rucińskiemu za wsparcie finansowe. Jesteśmy szczęśliwi że po raz kolejny możemy na Pana liczyć.Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu, ks. proboszcza Jacka Bystron i parafian za ofiarowanie paczki ze słodyczami. Przekazany dar traktujemy jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować p. Ani Sypniewskiej i p. Bożenie Bieńkowskiej za przekazane paczki z darami. Traktujemy je jakoś wyraz Pań otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowawcy Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku kierują serdeczne podziękowania dla Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu za ofiarowane dary. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi że po raz kolejny możemy na Państwo liczyć.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

Wszystkim darczyńcom, którzy umilili świąteczny czas naszym wychowankom składamy najserdeczniejsze życzenia:


Cudownych Świąt Bożego Narodzenia
Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,
Pod żywą choinką zaś dużo prezentów,
A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.
Świąt dających radość i odpoczynek,
oraz nadzieję na Nowy Rok,
żeby był jeszcze lepszy niż ten,
co właśnie mija. -


- składa Dyrekcja z pracownikami Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej we Włocławku.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku serdecznie dziękują p. Mai i Dariuszowi Jabłońskim oraz córkom Kai i Sonii za paczkę z darami. Przekazany dar traktujemy jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Sabiny Ślemińskiej, p. Magdaleny Małachowskiej i p. Marzeny Kordyl za przekazane ubrania dla naszych wychowanków. Traktujemy je jakoś wyraz Pań otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy p. Jolancie Świątek z dziećmi za zebranie i przekazanie rzeczy, tj. zabawek, książek, przyborów szkolnych i słodyczy na rzecz naszych wychowanków. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować p. Sylvii Gaspaid i p. Romanowi W. za wsparcie finansowe. Przekazany dar traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci pomocy potrzebującym.


Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku serdecznie dziękują p. Dorocie i Maciejowi Schrammek za paczkę z darami.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy sponsorowi za dostarczenie do Domu Dziecka kamienia otoczak.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

**

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Ewy Różyckiej i p. Natalii Nakharenko za wsparcie rzeczowe. Przekazany dar traktujemy jako wyraz Pani dobroci, wrażliwości i otwartości.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku serdecznie dziękują p. Grzegorzowi Ptak z Cieszyna za paczkę z darami oraz Paulince Hoppel za przekazaną kwotę pieniężną. Przekazane dary traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej "Maluch" we W-ku za pomoc i współpracę.Traktujemy je jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku serdecznie dziękują ks. Robertowi z Lublina za mszę odprawioną w intencji wychowanków i trudnych spraw Domu Dziecka.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować rodzinie zaprzyjaźnionej p. Annie i Dariuszowi Kalinowskim za współpracę i wspomaganie nas szczególnie w czasie świąt. Traktujemy to jako wyraz Państwa otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Klaudii i Arkadiusza Żurańskich i p. Moniki i Łukasza Ziółkowskich za przekazanie darów w postaci przyborów szkolnych. Cieszymy się że w tym uroczystym dla Państwa, dniu zaślubin, pomyśleliście również o naszych dzieciach. Przekazane dary traktujemy jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować p. Renacie i Wojciechowi Sobuckim za ofiarowane owoce na rzecz naszej placówki. Traktujemy je jako wyraz dobroci i wrażliwości na potrzeby innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy Zespołowi Szkół nr 4 we W-ku za ofiarowane paczki z darami. Traktujemy je jako wyraz Państwa otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku dziękują Portalowi Dzień dobry Włocławek za ofiarowane prezenty z okazji Dnia Dziecka. Dzięki Wam ten dzień był dla nich naprawdę wyjątkowy!!!! :D:D:D

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do p. dr Violetty Jareckiej internisty za przekazaną odzież. Traktujemy je jako wyraz Pani dobroci i otwartości serca.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować ks. Markowi Jurzykowi i parafianom w Naperville, stan Illinois w USA za wsparcie finansowe na rzecz naszej placówki. Troska o naszych wychowanków okazana przez Państwo jest świadectwem dobroci, otwartości serca i wrażliwości na potrzeby innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku dziękują Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu, ks. proboszczowi Jackowi Bystron i parafianom za ofiarowanie paczki ze słodyczami. Jesteśmy bardzo wdzięczni że ponownie możemy na Państwa liczyć.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować p. Jackowi Jakubowskiemu za ofiarowaną paczkę chemiczną. Traktujemy ją jako wyraz Pana otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 


Bardzo dziękujemy Aptece "Aspirynka" za ofiarowaną paczkę ze słodyczami. Przekazane dary są dla nas wyrazem wrażliwości i dobroci ofiarodawcy.


Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku serdecznie dziękują firmie "Tartak Rybnica" za paczkę z darami. Troska o naszych wychowanków okazana przez Państwo jest świadectwem dobroci i otwartości serca.


Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich darczyńców którzy umilili święta naszym podopiecznym i sprawili że poczuli się na prawdę wyjątkowo,tj. dla Biura Rachunkowego p. Ewy Stolcman-Chrząszczyńskiej, pracowników i klientów biura oraz Firmy "AGMAR", Biura Rachunkowego p. Kruszyńskich, dla p. Puszczyńskich i p. Zyglewskich oraz dla Agencji Max Florec. Jesteśmy szczęśliwi iż są ludzie na świecie którym nie jest obojętny los dzieci i którzy potrafią spowodować iż z optymizmem patrzą w przyszłość.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować p. Łukaszowi Piłkowskiemu za wsparcie finansowe na rzecz naszej placówki.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

 

***

 

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka Ks. Bp. W. Owczarka we W-ku serdecznie dziękują Zakładom Tłuszczowym Kruszwica S.A. za ofiarowane produkty. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni że beustannie możemy na Państwa liczyć.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy p. Jadwidze Ćwilikińskiej za paczki ze słodyczami dla naszych wychowanków. Traktujemy je jako wyraz Pani otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

 

Serdecznie dziękujemy p. Ewie Stolcman-Chrząszczyńskiej za ofiarowaną paczkę ze słodyczami. Jesteśmy szczęśliwi że zawsze pamięta Pani o nas a uśmiech na ustach naszych dzieci jest chyba najlepszym tego wyrazem!!!

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować dr Jurkowskiemu za paczkę z darami. Ciągła troska o naszych wychowanków okazana przez Pana jest świadectwem dobroci i otwartości serca.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Serdecznie dziękujemy ks. Robertowi Bernargiewiczowi z Lublina za dar Eucharystii za naszych wychowawców i wychowanków.


Bóg zapłać.

 

 

***

 

 

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku składają serdeczne podziękowania dla p. Ewy Stolcman-Chrząszczyńskiej za ofiarowaną paczkę z przyborami szkolnymi. Przekazane dary są dla nas wyrazem wrażliwości i dobroci ofiarodawcy.Z wyrazami wdzięczności. 

***

 Pragniemy serdecznie podziękować p. Joannie i Waldemarowi Urbaniak za przekazanie darów w postaci przyborów szkolnych. Cieszymy się że w tym uroczystym dla Państwa, dniu zaślubin, pomyśleliście również o naszych dzieciach. Przekazane dary traktujemy jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a składają serdeczne podziękowania dla dr. Jurkowskiego za przekazaną paczkę z darami. Traktujemy je jako wyraz Pana otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a składają serdeczne podziękowania dla p. Andrzeja Tersy, Prezesa Zarządu ENERGA Hydro Sp. z o. o. za dofinansowanie do wyjazdu wakacyjnego dla naszych wychowanków. Pomoc tą traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i wrażliwości na potrzeby innych.

 

Ze słowem Dziękujemy na ustach.

 

 

 

 

***

 

 

Serdecznie dziękujemy firmie Busch Polska Sp. z o.o. za wsparcie finansowe naszej placówki. Troska i serdeczność o naszych wychowanków okazana przez Państwa jest świadectwem otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować Dyr. Teatru Impresaryjnego p. Janowi Polak za ofiarowanie biletów na spektakl "Andersen, podróż do samego siebie", który odbył się 19.06.11r. Spektakl bardzo nam się podobał i dziękujemy że pamiętają Państwo o nas.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a składają serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Boniewie i Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Boniewie oraz Szkolnemu Kołu Wolontariatu pod kierunkiem p. Agnieszki Sadowskiej i p. Eweliny Skrzesińskiej za zorganizowanie akcji i przekazanie odzieży na rzecz naszej placówki.  Traktujemy je jako wyraz Państwa dobroci i cieszymy się że istnieją ludzie którzy tyle robią dla naszych dzieci.

 

Ze słowem Dziękujemy na ustach.

 

 

 

 

***

 

 

Wychowankowie i wychowawcy Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku składają serdeczne podziękowania dla Caritas Diecezji Łowickiej za ofiarowanie zestawu kredek. Przekazane dary są dla nas wyrazem wrażliwości i dobroci ofiarodawcy.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

 

Serdecznie dziękujemy Siostrom z Domu Generalnego, Państwu Katarzynie i Wojciechowi Zyglewskim oraz Drogerii Natura we W-ku za prezenty dla naszych dzieci z okazji Dnia Dziecka. Dzięki Państwa bezinteresowności dzieci poczuły że ten dzień jest wyjątkowy i "tylko dla nich". Traktujemy je jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

 

Serdecznie dziękujemy Siostrom ze Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi przy ul. Leśnej 2a za zamówienie intencji mszalnej.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowawcy Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a, składają wyrazy serdecznego podziękowania dla p. Małgorzaty Radziejewskiej za to, że wygrywając w konkursie na Facebooku kwotę pieniężną dla wybranego Domu Dziecka, wybrała właśnie nas i przekazała nam drobny sprzęt AGD do kuchni i słodycze.

 

Bardzo dziękujemy!!! :D

 

 

 

***

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować Fundacji "Samotna Mama"za zaproszenie naszych podopiecznych na piknik z okazji Dnia Dziecka. Dzięki Państwa bezinteresowności nasi wychowankowie mogli nie tylko spędzić aktywnie czas biorąc udział w różnych zabawach ale też wziąść udział w konkursach oraz spróbować różnych pyszności. Dziękujemy że kolejny raz możemy na Państwa liczyć. :):)

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy p. Bronisławowi Walkowiak za naprawę zegarka naszemu wychowankowi.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Wychowankowie i wychowawcy Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku składają serdeczne podziękowania dla Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu, ks. proboszczowi  Jackowi Bystron i wszystkim parafianom za ofiarowane słodycze wielkanocne. Traktujemy je jako wyraz Państwa dobroci i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi że istnieją ludzie którzy tyle robią dla naszych dzieci.

 

Dziękujemy!!! :):)

 

 

 

***

 

 

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom ze Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy "Flandria" z Inowrocławia oraz z Zespołu Szkół Katolickich im. Ks. J. Długosza we Włocławku. Jesteśmy wdzięczni za okazaną pomoc, gdyż dzieci dzieki Wam maja mozliwość poznania nowych osób, poprawy zaległości edukacjynych, odkrycia nowych zainteresowań, udziału w różnych zabawach, np. tanecznych a przede wszystkim zaszczepiania wiary w "lepsze jutro".

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

 

Serdecznie dziękujemy Zakładom Tłuszczowym Kruszwica S.A. za otrzymane dary w postaci Państwa produktów. Troska i serdeczność o naszych wychowanków okazana przez Państwa jest świadectwem otwartości serca i umiejętności czynienia dobra wobec innych ludzi.

 

Ze słowem Dziękujemy na ustach.

 

 

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy p. Iwonie i uczniom z Salonu Fryzjerskiego z Rysiej we W-ku za systematyczne dbanie o włosy i piękne uczesanie naszych wychowanków. Pomoc tą traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i wrażliwości na potrzeby innych.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

 

***

 

Dyrektor, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a składają serdeczne podziękowania dla PPHU Bomilii Sp.z o.o. za ofiarowane słodycze na rzecz naszej placówki. Traktujemy je jako wyraz Państwa dobroci, wrażliwości i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

Składamy wyrazy wdzięczności dla Pana z Serwisu sprzętu AGD z ul.Cyganki za naprawę odkurzacza.

Bardzo dziękujemy!!!

 

***

 

Serdecznie dziękujemy p. Zosi Czachorowskiej, która systematycznie ofiaruje nam swoją pomoc w usługach krawieckich.

 

Bardzo dziękujemy!!! :D

 

***

 

 

Dyrektor, pracownicy i wychowawcy Domu Dziecka Caritas Diecezji Włocławskiej im. Ks. Bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a, składają wyrazy serdecznego podziękowania dla Multikina we Włocławku za zorganizowanie naszym podopiecznym darmowego seansu filmowego, który odbył się w dn. 10.02.2011r.
Dzięki Państwa bezinteresowności i dobroci serca nasi wychowankowie spędzili ferie zimowe w aktywny sposób. Dodatkowo film, który Państwo wybraliście- „ Ocean przygód” w 3D- przyczynił się do poszerzenia wiedzy naszych dzieci z zakresu życia zwierząt w głębinach nieznanego i pięknego oceanu. Dodatkowo uzmysłowił im ile jest różnorodnych gatunków podwodnych zwierząt zagrożonych wyginięciem z powodu działalności człowieka.
Nasze dzieci były bardzo zadowolone z obejrzanego filmu, o czym mogą świadczyć długie rozmowy o swoich wrażeniach po seansie i rozważania  nad tym, co można zrobić, by nie dopuścić do wyginięcia tych zwierząt.

 

Z serca dziękujemy za okazane dobro!

 

***

 

 

Wychowankowie i wychowawcy Domu Dziecka im. ks. bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a, składają serdeczne podziękowania Parafianom par. św. Piotra i Pawła w Naperville, stan Illinois w USA za przekazanie nam daru serca w postaci wsparcia finansowego. Pomoc, którą Państwo nam ofiarowali jest bezcenna.
Serdeczność i troska o naszych wychowanków okazana przez Państwa jest świadectwem otwartości serca, wrażliwości na potrzeby dzieci oraz umiejętności czynienia dobra i miłości wobec innych ludzi. 
Dzięki Państwa hojności i bezinteresowności nasi wychowankowie poczuli, że są na świecie ludzie, którym nie jest obojętny ich los. Uśmiech i zadowolenie jakie pojawiły się na ustach naszych podopiecznych z chwilą, gdy dowiedzieli się o Państwa wsparciu jest chyba najlepszym podziękowaniem z ich strony.
Dziękując za wspaniały dar pieniężny, życzymy Państwu osobistego szczęścia, błogosławieństwa bożego na każdy dzień oraz radości z czynienia dobra i dawania nadziei innym.


Ze słowem Dziękujemy na ustach.

 

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu, ks. proboszczowi  Jackowi Bystron i wszystkim parafianom za przekazanie kwoty pieniężnej na rzecz Domu Dziecka. Pomoc tą traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i wrażliwości na potrzeby innych.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

 

 

Serdecznie dziękujemy Firmie "Digiland" za naprawę sprzętu komputerowego, z którego dzieci są  bardzo zadowoleni.

 

Dziękujemy!!! :D

 

***

 

 

Serdecznie dziękujemy Polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu za ofiarowane słodycze, które sprawiły ogromną radość naszym wychowankom.

 

Dziękujemy. :))

 

***

 

 

Bardzo dziękujemy Pani Renacie Marciniak za podarowane artykuły biurowe. Jest to wyraz Pani wspaniałomyślności i że jest Pani "z nami".

 

Dziękujemy. :D

 

***

 

Dyrektor Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka, Caritas Diecezji Włocławskiej, ul. Leśna 2a we Włocławku, serdecznie dziękuje ks. Henrykowi Kowalskiemu i parafianom za okazane wsparcie finansowe, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci niesienia pomocy potrzebującym.

 

Z wyrazami wdzięczności.

 

***

 

Serdecznie dziękujemy Restauaracji Ratuszowej za wsparcie Domu Dziecka naczyniami kuchennymi.

Dziękujemy. :))

 

***

 

 

Serdeczne podziękowania dla  Pani dr. Anny Wachowiak, neurologowi dziecięcemu, za całoroczne, systematyczne otaczanie opieką lekarską naszych wychowanków.

Bardzo dziękujemy. :D

 

***

 

Wychowankowie i wychowawcy Domu Dziecka  im. ks. bp. Wojciecha Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a, składają serdeczne podziękowania Ks. Zbigniewowi Raj i Parafianom parafii św. Urszuli w Kowalu za zorganizowanie zbiórki zabawek i podzielenie się nimi z naszymi podopiecznymi.
Dzięki Państwa hojności nasi wychowankowie doznali wiele radości czując, że wigilijny dzień przepełniony jest szczerą bezinteresownością i troską o innych. Serdeczność i wsparcie okazane dzieciom przez Państwa jest świadectwem otwartości serca, wrażliwości oraz umiejętności czynienia dobra i miłości wobec innych ludzi.
Dziękując za wspaniały dar, który wywołał na twarzy naszych wychowanków prawdziwy uśmiech, życzymy Państwu osobistego szczęścia oraz radości czynienia dobra i dawania nadziei. A na święta Narodzenia Pańskiego życzymy, by radość Maryi i Józefa z narodzin Dzieciątka przepełniała również Wasze serca.

***

 

Serdeczne podziękowania dla Pani Renaty Marciniak i Państwa Kasi i Wojtka Zyglewskich za ofiarowane prezenty naszym podopiecznym w postaci słodyczy. Dzieci bardzo się cieszyły z tychże prezentów.

Dziękujemy za ten wspaniały gest. :)

 

***

Dyrektor Domu Dziecka im. Ks. Bp. W. Owczarka, Caritas Diecezji Włocławskiej, ul. Leśna 2a we Włocławku, serdecznie dziękuje Zakładom Tłuszczowym Kruszwica S.A. za otrzymane dary w postaci państwa produktów. Nasza wdzięczność jest tym większa, że możemy liczyć na Państwa wsparcie systematycznie przed świętami. Przekazane dary są dla nas świadectwem dobroci i wrażliwości ofiarodawcy.

Z wyrazami wdzięczności.

***


Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej, Dyrekcji Publicznej Szkoły Podstawowej w Boniewie oraz wszystkim osobom, dzięki którym przeprowadzono akcję charytatywną na rzecz naszej placówki.
Szczególną wdzięczność wzbudza fakt, że uczniowie zbierali dary w postaci słodyczy na rzecz innych dzieci, tak bardzo potrzebujących wsparcia, akceptacji i życzliwości.
Nasze podziękowania kierujemy też wobec Pani Agnieszki Sadowskiej, inicjatorki tej wspaniałej akcji, która sprawiła, że wychowankowie Domu Dziecka poczuli radość z okazji zbliżających się Świąt.
Dziękując za wzruszający „dar serca” życzymy całej społeczności szkolnej radosnych i niepowtarzalnie pięknych Świąt Bożego Narodzenia.

Z wyrazami wdzięczności.

 

***


Składamy serdeczne podziękowania  za zorganizowanie i przeprowadzenie akcji charytatywnej w postaci zbiórki słodyczy na rzecz naszej placówki.
Swoje najwyższe uznanie kierujemy wobec Dyrekcji Publicznego Gimnazjum w Boniewie,
uczniów, organizatorki akcji – Pani Eweliny Skrzesińskiej oraz wszystkich osób, dzięki którym zbliżające się Święta będą dla naszych wychowanków radosne i dające nadzieję na bezinteresowną pomoc oraz życzliwość ludzi.

Dziękując za wzruszający „dar serca” życzymy całej społeczności szkolnej niepowtarzalnie pięknych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. 

Z wyrazami wdzięczności.

 

***

 


Składamy serdeczne podziękowania całej społeczności szkolnej, dyrekcji Zespołu Szkół Katolickich im. Ks. J. Długosza we Włocławku oraz wszystkim osobom, które zorganizowały i przeprowadziły akcję charytatywną na rzecz naszej placówki.
Szczególną wdzięczność wzbudza fakt, że uczniowie zbierali środki finansowe na rzecz innych dzieci, też bardzo potrzebujących wsparcia, akceptacji i życzliwości.
Dziękując za przekazany „dar serca” życzymy wszystkim Organizatorom i Ofiarodawcom radosnych, magicznie pięknych oraz pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 

***

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom współpracującym z placówką.
W ciągu czterech lat istnienia Domu Dziecka, w działaniach wolontariatu uczestniczyło wielu uczniów gimnazjów i liceów włocławskich, studentów oraz ludzi dobrej woli, o otwartych – na problemy dzieci – sercach.
Kontakty z wolontariuszami przynoszą wychowankom konkretne korzyści. Są to zarówno nowe znajomości, rozszerzenie kręgu przyjaciół , rozbudzenie zainteresowań edukacyjnych, pomoc w odrabianiu prac domowych, a zwłaszcza zaszczepianie optymizmu i wiary w lepsze jutro.
Dziękując współpracującym z naszą placówką wolontariuszom, składamy jednocześnie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech narodziny Jezusa przyniosą miłość, radość oraz spełnienie życzeń! Niech będą pełne wiary, magii i rodzinnego ciepła, tak potrzebnych w życiu każdego człowieka.

Z wyrazami wdzięczności.

 

 


***


Serdeczne podziękowania dla p. Piotra Nowaka, szefa firmy "AGROPEST" za podarowane choinki i ozdoby świąteczne. Z pewnością poczujemy przy nich prawdziwą Magię Świąt.

Dziękujemy. :))

 

***

Serdeczne podziękowania dla Ks. K. Wojciechowskiego za odprawienie mszy i za dostarczenie krzeseł.

Bóg zapłać.

 

***

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym anonimowym darczyńcom, którzy przynoszą do placówki używaną odzież dla naszych dzieci. Zapewniamy Państwa, że nasi podopieczni korzystają z tych ubrań i również za nie dziękują.
Dziękujemy również nowożeńcom, za to, że rezygnują z otrzymania kwiatów w tym wyjątkowym dla nich dniu i zamieniają je na artykuły szkolne z myślą o naszych podopiecznych. Czujemy, się zaszczyceni, że chcecie Państwo by Wasz uroczysty dzień zaślubin stał się również dla naszych wychowanków wyjątkowym dniem.
Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc i wsparcie jakim obdarzacie naszych podopiecznych. Jest to niewątpliwie dar płynący prosto z Państwa serc. Bardzo serdecznie za to DZIĘKUJEMY :)

 

 

***

„Radość przeżywa się    
Tylko wtedy,
Gdy sprawia się ją innym.”
- Karl Barth-

Fundacja „Samotna Mama”
ul. Okrężna 21
87-800 Włocławek

Wychowankowie i wychowawcy Domu Dziecka im. ks. bp. W. Owczarka we Włocławku, ul. Leśna 2a, składają serdeczne podziękowania za zaproszenie naszych podopiecznych na  piknik z okazji Dnia Dziecka zorganizowany na stadionie „Włocławi”.
Dzięki Państwa hojności i bezinteresowności nasi wychowankowie doznali wiele radości czując, że ten dzień jest prawdziwie dla nich. Nie tylko spędziliśmy aktywnie czas na szaleństwach na placu zabaw, ale również świetnie bawiliśmy się przy scenie, gdzie braliśmy udział w konkursach.
Serdeczność i troska o dzieci okazana przez Państwa jest świadectwem otwartości serca, wrażliwości oraz umiejętności czynienia dobra i miłości wobec innych ludzi.
Dziękując za wspaniały dar, jakim było nasze uczestnictwo w pikniku, życzymy Państwu osobistego szczęścia oraz radości czynienia dobra i dawania nadziei.

 

Z wyrazami wdzięczności
Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka