Statystyka

Użytkowników : 1
Artykułów : 247
Odsłon : 165369


Projekt:
 

Aktualności


Życzenia na nadchodzące Święta Bożonarodzeniowe
niedziela, 17 grudnia 2017 23:41

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru

przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

żyje własnym pięknem,

a Nowy Rok obdaruje Was

pomyślnością i szczęściem.

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, Wszystkiego co najlepsze oraz Błogosławieństwa Nowonarodzonego Dzieciątka z okazji nadchodzących Świąt Wszystkim odwiedzającym naszą stronę szczerze życzy Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej

 
Spotkanie ze św. Mikołajem w ramach Świątecznej Akcji Charytatywnej "Św. Mikołaj i Ja"
niedziela, 17 grudnia 2017 23:36

12.12.2017r. jak co roku uczestniczyliśmy w Wigilii zorganizowanej przez p. D. Wilczurę z Fundacji "Daj Szansę", w ramach Świątecznej Akcji Charytatywnej "Pamiętamy o Tobie  - św. Mikołaj i ja". Dzieci odwiedził św. Mikołaj, pojawili się zaproszeni goście w tym również prezydent Włocławka Marek Wojtkowski i oczywiście były wyjątkowe prezenty.:D Radości dzieci nie było końca!!! :D:D

 

 
Dzień Pracownika Socjalnego
niedziela, 03 grudnia 2017 13:38

21.11.17r. w Centrum Kultury Borwar B odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Socjalnego. Wyrazem wdzięczności za pracę pracowników MOPR i innych jednostek miejskich były listy gratulacyjne i nagrody, które otrzymali ci z pracowników socjalnych, którzy wyróżnili się swoją pracą na rzecz potrzebujących mieszkańców miasta. Wyróżnienia z rąk prezydenta i jego zastępczyni, Barbary Moraczewskiej odebrało 15 spośród ponad 300 pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz 17 osób pracujących m. in. w placówkach opiekuńczo-wychowawczych i domach pomocy społecznej.

Byliśmy dumni i szczęśliwi że mogliśmy wziąść udział w tej uroczystości. :):):)

 
Rajd z latarkami
niedziela, 03 grudnia 2017 13:03

09.11.2017r. w tym dniu nasz wychowanek Jakub K. wraz z uczniami klasy czwartej i piątej SP3 wziął udział w XXVII Rajdzie z latarkami organizowanym przez Zarząd Oddziału Włocławskiego PTSM. Trasa rajdu przebiegała: Włocławek-Jedwabna-Dąbrówka-Włocławek. Długość trasy wynosiła 12 km. Na zakończenie rajdu Kuba wraz z innymi uczestnikami otrzymali dyplom uczestnictwa oraz piekli w ognisku kiełbaski, które ze smakiem zjedli. Utrudzony, ale bardzo zadowolony Kuba wrócił do domu i z przejęciem opowiadał o tym wydarzeniu. :)

 
Wszystkich Świętych - czas zadumy
niedziela, 19 listopada 2017 12:29

01.11.17r. - w tym szczególnym dniu każdy odwiedza groby zmarłych - z rodziny, przyjaciół, znajomych. My również postanowiliśmy wraz z dziećmi udać się na cmentarz by móc powspominać. Odwiedziliśmy m.in. Grób Nieznanego Żołnierza i innych poległych w czasie wojny, którzy walczyli za nasz kraj. Zapaliliśmy im lampkę, na znak, że "ktoś" o nich pamięta.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 48