Statystyka

Użytkowników : 1
Artykułów : 268
Odsłon : 206594


Projekt:
 

Aktualności


Dzień Pracownika Socjalnego
niedziela, 08 grudnia 2019 16:47

21 listopada każdego roku przypada Dzień Pracownika Socjalnego ustanowiony w Ustawie o Pomocy Społecznej. To wyjątkowy dzień dla wszystkich, którzy pracują społecznie, są najbliżej ludzi i ich problemów. Właśnie tego dnia w Centrum Kultury Browar B odbyła się uroczysta gala z okazji święta Pracownika Socjalnego. Prezydent Marek Wojtkowski uhonorował kilkanaście osób listami gratulacyjnymi, które wręczył podczas tychże uroczystych obchodów. Wśród nich została wyróżniona nasza koleżanka p. K. Popielarczyk, której serdecznie gratulujemy.
Byliśmy dumni że mogliśmy wziąść udział w tej uroczystości. :)

 
Dzień Wszystkich Św.
sobota, 23 listopada 2019 17:58

01.11.19r. - w tym szczególnym dniu każdy odwiedza groby zmarłych - z rodziny, przyjaciół, znajomych. My również postanowiliśmy wraz z dziećmi udać się na cmentarz by móc powspominać. Odwiedziliśmy m.in. Grób Nieznanego Żołnierza i innych poległych w czasie wojny, którzy walczyli za nasz kraj. Zapaliliśmy im lampkę, na znak, że "ktoś" o nich pamięta.


 
Wyjście do Sióstr Orionistek na spektakl "Dobre wychowanie"
środa, 09 października 2019 20:29

25.09.2019r. Nasi wychowankowie zostali zaproszeni na spektakl pod tytułem "Dobre wychowanie" do sióstr Orionistek. Mowa była między innymi o prawidłowym zachowaniu się na jezdni, zwrotach grzecznościowych.

 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
wtorek, 10 września 2019 20:12

02.09.2019r.- w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Naszym wychowankom życzymy motywacji do nauki, jak najwięcej owoców z własnej pracy oraz samych sukcesów edukacyjnych!!! :D

 
Wycieczka do Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce
wtorek, 10 września 2019 20:08

13.08.2019r. W tym dniu wybraliśmy się z dziećmi do Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznym w Kłóbce. Dzieki Pani Przewodnik mogliśmy dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat życia rodzin chłopskich oraz pozyskiwania przez nich wielu produktow, dzięki ręcznej pracy. W Skansenie zwiedziliśmy stare chałupy, stodoły, chlewiki, kuźnie, stajnie, olejarnie. Najbardziej interesujaca dla naszych wychowanków okazała się pradawna szkoła, która pod wieloma wzgledami rożni sie od współczesnej. Wychowankowie mieli możliwośc zasiąść w oślej ławce, poklęczec na grochu oraz zapoznać sie z kaligrafią. Następnie wzieliśmy udział w warsztatach związanych z praniem recznym. Dla naszych dzieci było to nielada wyzwanie, choc poradzili sobie znakomicie. Na pamiatke wszyscy mieli możliwośc odciśnięcia ludowego  wzoru  na płutnie. Nasz pobyt w Kłóbce zakończył sie wizyta w Dworze Orpiszewskich. Tam ogladaliśmy ekspozycję dawnych wnętrz oraz wystawę artystyczno-biograficzną Marii z Wodzińskich Orpiszewską, narzeczonej Fryderyka Chopina.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 53