Aktualności
Aktualności


Warsztaty sensoryczne z okazji Dnia Niepodległości
sobota, 20 listopada 2021 20:05

11 listopada z okazji Święta Niepodległości wychowankowie naszej placówki wzięli udział w specjalnych warsztatach. Wykonywali wulkany z wykorzystaniem białej i czerwonej cieczy, nadmuchiwali balony z wykorzystaniem butelki i magicznego proszku oraz malowali farbami na wodzie tworząc przepiękne mozaiki. Cała grupa świetnie się bawiła i super spędziła czas.

 
Festiwal Dobrej Energii CUDNOLANDIA - udział naszej wych. Roksany w konkursie recytatorskim
sobota, 20 listopada 2021 20:02

7 listopada w Centrum Kultury Browar B po raz 3 odbył się Festiwal Dobrej Energii CUDNOLANDIA której głównym pomysłodawcą jest Pan Jacek Cudny. W tym roku po raz pierwszy były 2 kategorie konkursowe: wokalna i recytatorska. Nasza wychowanka Roksana wzięła udział w konkursie recytatorskim. Podczas zmagań konkursowych zaprezentowała wiersz pt. ,,Banan'' autorstwa Jacka Cudnego. Niestety nie stanęła na podium lecz pozostała w niej dobra energia na przyszły rok a my jesteśmy z niej bardzo dumni.

 
Zajęcia recytatorskie
wtorek, 19 października 2021 16:34

W poniedziałek 18 października odbyło się drugie spotkanie z Panem Jackiem Cudnym. Nasz gość przygotował dla dzieci zajęcia recytatorskie. Wspólnie nauczyliśmy się dwóch krótkich wierszy "jajko'' oraz "stopierwszy' '. Chętni wychowankowie mieli możliwość zaprezentować się w recytacji. Były nagrody i świetna zabawa.

 
Warsztaty socjoterapeutyczne
wtorek, 19 października 2021 16:32

14 października w naszej placówce odbyły się warsztaty socjoterapeutyczne  z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie we Włocławku. Ich tematem była komunikacja a dokładnie temat zajęć brzmiał ,,Rozmawiamy - efektywna komunikacja". Warsztaty miały charakter grupowy. Nasi wychowankowie z chęcią i wielkim zaangażowaniem wzięli w nich udział. W takiej społeczności jak nasza komunikacja jest bardzo ważna nie tylko w kontaktach z drugim człowiekiem ale także w mówieniu o sobie, swoich odczuciach i emocjach. Dziękujemy za wsparcie i rozwój naszych podopiecznych.

 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
niedziela, 05 września 2021 21:27

01.09.2021r. - w dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Życzymy więc naszym wychowankom motywacji do nauki, jak najwięcej owoców z własnej pracy oraz samych sukcesów edukacyjnych!!! :D

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 61