Statystyka

Użytkowników : 1
Artykułów : 265
Odsłon : 194270


Projekt:
 

Aktualności


Życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia
niedziela, 08 grudnia 2019 17:25

Niech świąteczna moc wigilijnego wieczoru

przyniesie Wam spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

żyje własnym pięknem,

a Nowy Rok obdaruje Was

pomyślnością i szczęściem.

 

Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, Wszystkiego co najlepsze oraz Błogosławieństwa Nowonarodzonego Dzieciątka z okazji nadchodzących Świąt Wszystkim odwiedzającym naszą stronę szczerze życzy Dyrekcja, pracownicy i wychowankowie Domu Dziecka im. ks. Bp. W. Owczarka Caritas Diecezji Włocławskiej

 

 
Andrzejki w Klubie "Łęg"
niedziela, 08 grudnia 2019 17:05

29 listopada dzieci naszej placówki wzięły udział w zabawie andrzejkowej organizowanej przez Klub "Łęg". Bal rozpoczął się od wspólnych tańców, układów choreograficznych przygotowanych przez organizatorów, które przeplatały wróżby andrzejkowe. Dzieci mogły poznać imiona osób, które poznają w przyszłości, ile potomstwa doczekają się w życiu dorosłym a także jaki zawód będą wykonywać. Największą frajdę uczestnikom zabawy jak i naszym wychowankom sprawiła wróżba z butami, która dla zwycięskiego bucika przewidywała szczęście i powodzenie w życiu. Nie mogło zabraknąć także jednej z najbardziej  charakterystycznych wróżb andrzejkowych a mianowicie przelewania wosku. Wszyscy bawili się doskonale. Był to  magiczny wieczór. Pełni wrażeń z małymi upominkami wróciliśmy do placówki.

 
Dzień Pracownika Socjalnego
niedziela, 08 grudnia 2019 16:47

21 listopada każdego roku przypada Dzień Pracownika Socjalnego ustanowiony w Ustawie o Pomocy Społecznej. To wyjątkowy dzień dla wszystkich, którzy pracują społecznie, są najbliżej ludzi i ich problemów. Właśnie tego dnia w Centrum Kultury Browar B odbyła się uroczysta gala z okazji święta Pracownika Socjalnego. Prezydent Marek Wojtkowski uhonorował kilkanaście osób listami gratulacyjnymi, które wręczył podczas tychże uroczystych obchodów. Wśród nich została wyróżniona nasza koleżanka p. K. Popielarczyk, której serdecznie gratulujemy.
Byliśmy dumni że mogliśmy wziąść udział w tej uroczystości. :)

 
Dzień Wszystkich Św.
sobota, 23 listopada 2019 17:58

01.11.19r. - w tym szczególnym dniu każdy odwiedza groby zmarłych - z rodziny, przyjaciół, znajomych. My również postanowiliśmy wraz z dziećmi udać się na cmentarz by móc powspominać. Odwiedziliśmy m.in. Grób Nieznanego Żołnierza i innych poległych w czasie wojny, którzy walczyli za nasz kraj. Zapaliliśmy im lampkę, na znak, że "ktoś" o nich pamięta.


 
Wyjście do Sióstr Orionistek na spektakl "Dobre wychowanie"
środa, 09 października 2019 20:29

25.09.2019r. Nasi wychowankowie zostali zaproszeni na spektakl pod tytułem "Dobre wychowanie" do sióstr Orionistek. Mowa była między innymi o prawidłowym zachowaniu się na jezdni, zwrotach grzecznościowych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 52